Menu strony

Niesamowity landgadżetów lego.

Większość w wieku dziecięcym marzyło o asortymencie klocków lego. Aspiracją wielu dzieci jest stworzenie wielkich zamków, fortec, bastionów, fortów, a nawet miast z lego. Zestaw lego jest bardzo heterogeniczny, istnieją nawet charakterystyczne figurki postaci ludzkich. Klocki lego city wychodzą naprzeciw marzeniom, pozwalając nie tylko na budowanie miast, ale i wehikułów w nich poruszających się (cysterny, helikoptery, statki itp.). Można również stworzyć samemu lotnisko bądź nawet zainscenizować ryzykancki pościg policyjny. Z Lego city poczujesz się jak architekt.

Spektakularny świat klocków lego dino umożliwia przeniesienie się w prehistoryczne czasy dinozaurów, gdzie można zobaczyć wielkiego tyranozaura. Czy w nasze sidła wpadnie sam triceratops bądź czy porwać pteranodona zależy tylko od granicy naszej fantazji. Jako łowca dinozaurów masz pojazd terenowy, karabin, specjalistyczny helikopter czy wytrzymałą łódź. Komplet wszystkich dinozaurów i dodatków lego dino pozwala na wybudowanie zapierającego dech w piersiach parku jurajskiego.

Kliknij ten odnośnik, ponieważ odnajdziesz tam interesujące treści, które na pewno Cię zainteresują - to niezwykle użyteczna witryna.

Nie wolno zapominać o konstrukcji kwatery głównej obrony w razie ataku drapieżnych i dzikich dinozaurów!

Dzięki lego ninjago można wcielić się w mężnych bohaterów takich jak Ninja Kai, Jay, Cole i Zane, znających mistrzowsko starożytną sztukę walki Spinjitzu. Trzeba zbawić świat przed czarnym charakterem Lordem Garmadonem, pragnącego zniszczyć doszczętnie całą ziemię. Pomocnikami lorda są złowrogie szkieletory. Nie wolno zapomnieć także o kąśliwych wężach. Bohaterskie zdarzenia postaci lego ninjago zostaną na zawsze zapisane w dziejach świata.

Twórcy lego nie zapomnieli także o dziewczynkach. Lego friends powstało właśnie z myślą o nich. Laleczki Mia, Stephanie, Olivia, Andrea czy Emma to piękne, młode damy, które wspólnymi troskami mogą skonstruować i otworzyć z sukcesem mała kawiarenkę, salon piękności czy zakład weterynaryjny. Dziewczynki są tak ambitne, że skonstruowanie domku na drzewie czy pięknego kabriolet to dla nich nie problem. Lego od lat rozwijają improwizację dzieci poprzez zabawę i niezapomniane przeżycia. Tymi klockami nie bawią się tylko najmłodsi, lego cieszy się zainteresowaniem nawet wśród dorosłych. Wielu do dziś zastanawia się nad fenomenem i popularnością tych zabawek. Jedno jest jednak pewne: dzięki lego z wielką sentymentem wraca się do dzieciństwa.
Na podstawie: Krainazabawy.pl
2022/05/08