Menu strony

Odkryj w gry planszowe

Od paru lat gry planszowe strategiczne, karciane czy rodzinne zdobywają serca nie tylko dzieci, ale zarazem nieraz serca dorosłych. Wspólnie podbijają księstwa, pokonują potwory, zdobywają ograniczone zapasy i skarby czy wymieniają się materiałami na średniowiecznych szlakach handlowych.
Renesans gier planszowych

Pozostałe artykuły

Stare i nowe gry planszowe wracają

gry planszowe
Mogłoby się zdawać, iż jeżeli komputery oraz laptopy tak mocno zawładnęły naszym życiem, że ciężko nam się bez nich ruszyć, to gry planszowe przeszły do lamusa, a ich miejsce przejęły tylko i wyłącznie gry komputerowe. Prawda mimo wszystko jest taka, że wciąż gry planszowe posiadają znaczne tłumy zwolenników, zwłaszcza, że pozwalają zagrać znaczniejszej wielości ludzi w tym konkretnym czasie, a więc ma szanse w nie grać cała familia, dzięki czemu mocniej się ona ze sobą scala.


Gry planszowe są dobrym sposobem na zagospodarowanie wolnego czasu z paru przyczyn: wspierają naukę, rozwijają wyobraźnię, słownictwo, refleks, kreatywność, uczą zdrowej rywalizacji, a nade wszystko są świetną rozrywką. Ich zdecydowanym atutem jest fakt, że można zabrać je ze sobą na rodzinny piknik czy na wczasy, ponieważ są bardzo poręczne.

Ten artykuł, który teraz analizujesz zawiera fascynujące informacje, lecz jeżeli pragniesz uzyskać zbliżone informacje na omawiany temat, to sięgnij po więcej.

To z pewnością dobra alternatywa i ciekawsze rozwiązanie dla tych, którzy nie wiedzą jak zorganizować sobie czas bez gier komputerowych.
Gra planszowa - Qwirkle


Frajda dla pociech i dorosłych

Gierki planszówkowe dedykowane dzieciom na pewno są najbardziej tradycyjną kategorią gier. Większość z nas kojarzy je właśnie z rozrywką dla dzieci, ewentualnie młodzieży. Ten wizerunek gier planszowych dawno nie jest prawdziwy. Oprócz [propozycji dla dzieci na półkach stoją pozycje dedykowane dorosłym. Niełatwo wyobrazić sobie przecież przedszkolaka grającego w np. Grę o Tron (grę wymagającą strategicznego myślenia i z rozbudowaną fabułą dotyczącą m.in.

Odpowiada Ci ten tekst? Jeżeli masz chęć zdobyć większą ilość informacji, odszukaj www (http://www.protlumaczenia.pl/oferta/tlumacz-przysiegly-dunskiego-online/), które posiada równie interesujące informacje.

wojen) nie wspominając nawet o grach dla dorosłych.

Ucz się biznesu grając

Często się od pewnego czasu mówi się o istocie strategicznego myślenia w biznesie. Istnieje wiele firm posiadających w swej ofercie szkolenia uczące strategicznego myślenia. Z reguły za swe usługi żądają wysokich kwot. A wystarczy kupić dziecku grę bitewną. Niech obmyślanie scenariuszy stanie się nawykiem, który zaowocuje.
2021/09/16