Menu strony

Baw"Relaksuj się przy grach planszowych

W czasie triumfu Internetu gry planszowe odeszły w mody. Kiedyś wszyscy członkowie rodziny grali w Chińczyka, szachy czy Warcaby. Teraz rozgrywki ograniczają się do myszki i ekranu komputera. I nie integrują się przy nich już całe rodziny. Wielka szkoda. Gry planszowe bowiem mają cenny wpływ na rozwój naszego umysłu. Doskonałym przykładem są gry bitewne jak Warhammer Fantasy Battle.
Gra planszowa - Warhammer
Warhammer Fantasy Battle – zabawa, która uczy

Ta gra bitewna polega na prowadzeniu armii na polu bitew realizując różne scenariusze. Gra jest tak wciągająca, że obecnie dostępna jest już jej 8. edycja, a w Internecie powstają przypisane jej fora. Taki scenariusz można było przewidzieć. Warhammer Fantasy Battle to nie tylko niezapomniana zabawa, która rewelacyjnie wciąga, ale głównie gra bitewna ucząca strategicznego myślenia. A przecież myślenie strategiczne to istota podejmowania szybkich i dobrych decyzji. Dzięki niemu przekrojowo spostrzegamy problemy jak również jesteśmy w stanie dać im radę w niespotykany sposób. Przeróżne scenariusze Warhammer Fantasy Battle uczą, że nie istnieje tylko jedna najlepsza droga, tak samo jak nie ma jednego idealnego wyjaśnienia.

Gra planszowa - Warhammer Inwazja
Warhammer Inwazja – karciana strategia

Nie tylko gry planszowe wyrabiają większą skuteczność strategicznego myślenia. Świetnym do tego instrumentem jest karciana gra Warhammer Inwazja. Jej historia| ma miejsce się w świecie Warhammer Fantasy Battle. Jest ona tak lubiana, że zorganizowano na jej podstawie Otwarte Mistrzostwa Polski w ten rodzaj gry. Miłośnicy Warhammera Inwazji podkreślają, że obrazuje ją bardzo żywa, niemożliwa do prognozowania rozgrywka, w której nie brakuje niespodziewanych zwrotów akcji. Poza tym nie ma tam miejsca na nudę, gdyż każda minuta gry jest niepowtarzalna. Jednak najważniejszym kryterium zakupu tej gry bitewnej jest wspomniany niezwykły wpływ na wykształcenie nawyku strategicznego myślenia.

Gdy uznasz, że zawarte w tym tekście informacje są warte uwagi, sprawdź jeszcze szczegóły w linku (https://www.patataj.com/). Znajdziesz tam tak samo przydatne dane.Strategiczne myślenie niezbędne w biznesie

Pozostałe artykuły

Gry w internecie coraz bardziej interaktywną formą zabawy

Gra online
Utworzenie i skok popularności internetu zrewolucjonowały nasz glob. W naszym tekście nie omówimy tego, jak ogromny wpływ posiada sieć na nasze życie. Skoncentrujemy się za to na jednym ciekawym aspekcie, jakim jest dla wielbicieli elektronicznej rozrywki granie w sieci.


Często się w ostatnim czasie mówi się o znaczeniu strategicznego myślenia w biznesie. Funkcjonuje wiele firm posiadających w swej ofercie szkolenia mające nauczyć strategicznego myślenia. Z reguły za swe usługi żądają wysokich kwot. A wystarczy podarować dziecku grę bitewną. Niech obmyślanie strategii stanie się nawykiem, który zaprocentuje.
2019/05/31