Menu strony

często spotykane gry w sieci

Większość ludzi ma już dostęp do internetu i to na tyle prędki, by dało się grać w gry multiplayer. Wymieniać atutów rozrywki sieciowej chyba nie muszę, prawda? Lecz gdyby ten tekst zobaczył ignorant growy, napiszę: zmagania w większym gronie to zupełnie nowe doświadczenie.
Pojedynkowanie się z człowieczym oponentem dostarcza o wiele więcej wrażeń i trudności, niż walka z maszyną. I to w zasadzie w wypadku każdego typu gier na komputer! W co grać zatem?

Wielbiącym gry wyścigowe z pewnością spodoba możliwość wyścigów z przeciwnikiem zza oceanu, rodzicem lub znajomym z sieci. W niskim przedziale kosztowym polecam szczególnie Need for Speed: The Run. Dla zasobniejszych sugeruję Formułę 1 2012.

Gry bitewne, czyli inaczej gry strategiczne oraz gry mmorpg, np. , to rodzaj mocno rozwijający mózg. A najlepsze gry multiplayer obecnie to Starcraft II, druga część kultowej produkcji, która stała się krajowym sportem w Korei, najnowsza odsłona serii Heroes of Might and Magic, gry turowej niebywale grywalnej oraz Total War: Shogun 2.

Czy sądzisz, że istnieje potrzeba jeszcze jednego sprawdzenia zawartych w tym artykule wiadomości? Jeśli tak, to kliknij tu oraz zweryfikuj witrynę.gry, gry internetowe, gry online
Gry strzeleckie – First Person Shooter - są świetne do grania przez internet. Na tronie jest od lat saga Call of Duty. Warto również skusić się na klasykę, czyli na sławnego Counter Strike, cesarza kawiarenek internetowych. Z aktualnych produkcji sugeruję pompujący adrenalinę Battlefield 3.

Pozostałe artykuły

Dlaczego gramy w najróżniejsze gry video?

zestaw playstation i gry
Kto nie lubi co pewien czas pograć w jakąś grę? Kiedyś królowały gry takie jak choćby klasy. Jednak obecnie głównie są modne gry komputerowe. Niewątpliwie mają trochę wad, gracze nie zawsze potrafią pokazać dystans, lecz w zasadzie z grami komputerowymi jest dokładnie jak z samochodami. A więc jeśli są umiejętnie wykorzystywane, nie ma żadnego kłopotu. No dobrze, ale niby dlaczego gierki komputerowe są tak mocno obecne w naszym życiu? Niby czym się objawia ich wielki fenomen? Pewnie chodzi przede wszystkim o to, że najzwyczajniej mogą zapewnić świetną rozrywkę.


Gry sportowe to przede wszystkim piłka nożna. Tutaj walczą ze sobą 2 gry komputerowe: Pro Evolution Soccer oraz seria Fifa. Nie zadecyduję, która z nich jest bardziej udana. Obie różnią się technikaliami oraz możliwościami dla gracza. Polecam przejrzeć oceny w branżowych miesięcznikach,na przykład w Cd-Action.

Gry przygodowe to ginący typ. Tutaj proponuję klasykę - seria Syberia omami ciebie piękną grafiką i fascynującymi tajemnicami, a surrealistyczne perypetie w Monkey Island rozbawią do rozpuku. Przydatna podpowiedź – rzadko która gra przygodowa posiada tryb online. Wiekowe pozycje możesz wyświetlić na monitorze, korzystając z funkcji, jakie oferują emulatory gier.

Gry zręcznościowe zdominowały dwie pozycje: saga Assasin’s Creed oraz Uncharted. Obie świetne i dostępne na wielu platformach.

Lecz gry online to nie wyłącznie te sprzedawane na sklepowych półkach. W cyberprzestrzeni spotkasz dużo gier browserowych, w które da się grać wprost na Operze lub Internet Explorerze. Funkcjonują przy pomocy aplikacji, która animuje proste animacje flash. Pośród takich niewymagających produkcji królują gry logiczne - pasjanse, wężyk, warcaby. Buszując po sieci zobaczysz także gry za darmo.
2020/09/19